Rezidencia Kyjevská, Levice

Na Levickom sídlisku Rybniky II vyrastá nový bytový komplex s názvom Rezidencia Kyjevská.

Domov tu nájde naozaj každý – celkovo poskytne Rezidencia Kyjevská až 66 bytov zariadených v štandarde, vo variantoch od 1-izbových až po 4-izbové.  Rozlohy obytných priestorov vyhovejú všetkým Vašim potrebám, či už ste single, pár, malá alebo väčšia rodina. Každý byt Vám ponúkne niečo iné, či už túžite po veľkej obytnej ploche a počte izieb, balkóne, terase, alebo záhradke – Rezidencia Kyjevská vyhovie všetkým Vašim požiadavkám.

Viac informácií najdete na www.rezidenciakyjevska.sk


GalvaniHome – Bratislava, Ružinov

V obľúbenej Bratislavskej mestskej časti Ružinov na Galvániho ulici, vyrastá nové bývanie pre rodiny aj slobodných.  Našim cieľom je vytvoriť obyvateľom príjemné miesto pre život. Výstavbu sme zahájili v januári 2019. Predaj bytov je spustený

Viac informácií najdete na www.galvanihome.sk


Bytový komplex RUŽA I.

Moderný bytový komplex RUŽA I. vyrastá v srdci Ružomberka, v blízkosti pešej zóny a plnej občianskej vybavenosti.

15 bytov – 2 a 3 izbových bude zariadených v štandarde (parkety, dvere, obklady, sanita) s úložným priestorom a parkovaním.

Viac informácií najdete na www.rezidenciaruza.sk


„Vila Grand Vue“ Bratislava

Prichádzame na trh nehnuteľností s projektom Vila Grand Vue.

8 netradičných bytov s nádhernými výhľadmi je umiestnených v uzavretom areáli v prostredí zelene. Každý z bytov má svoju špecifickú atmosféru (vysoké stropy, podkrovné byty, veľkorysé rozmery, balkóny, terasy, záhrada….). Rozloha bytov je od 120 do 160 m2. Veľké okná nabádajú  kochať sa výhľadmi siahajúcimi cez Dunaj až do Rakúska, vychutnávať si šteklivé lúče výchadzajúceho a pestrofarebnosť zapadajúceho slnka v pohodlí priestrannej terasy.

Viac informácií najdete na www.grandvue.sk


„BD Mierová“ Bratislava – Prievoz

Projekt s názvom MIEROVÁ je uzavreté kondomínium so 61 bytmi, rozložené do dvoch samostatných budov.

Bratislavský Prievoz v sebe spája všetky požiadavky moderného bývania,  pohodlia a ľahkej dostupnosti do centra mesta a nákupných centier. Je tu plná občianska vybavenosť, ľahký prístup na obchvat mesta a diaľnicu a tiež sa tu nájde priestor pre športové vyžitie, či rodiny s deťmi.

Projekt skolaudovaný a úspešne vypredaný!

 


„Grófova Alej“ Martin – Priekopa

Projekt Radové domy Grófova Alej sa nachádza na historicky zaujímavom mieste. Budete bývať ako grófska rodina Révayovcov, ktorým v minulosti toto územie patrilo. Kostol nachádzajúci sa v blízkosti finančne podporila samotná Mária Terézia.

Grófova Alej je aktuálne prebiehajúca výstavba projektu 7 rodinných 4-izbových domov v radovej zástavbe a dvoch 3-izbových mezonetových bytov s terasou a záhradou, postavených v nízkoenergetickom štandarde, vysokej kvalite materiálov, technológií a vyhotovenia.

Projekt skolaudovaný a úspešne vypredaný!